KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15851018
nr 1585 1018
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Båtar i aftonljus. Signerad. Olja på duk, 35x48 cm, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:43:32
8/12 11:05:21
- Klassiska
11 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska